Influence of Core and Membrane Composition on Drug Release from MCC/Isomalt-Based Matrix Pellets in Biorelevant Osmolarity Media

Fleck Christian; Aghrbi Isameddin; Vlahovic Kristina; Erdő Franciska; Laki András József; Kállai-Szabó Nikolett; Antal István; Lengyel Miléna: Influence of Core and Membrane Composition on Drug Release from MCC/Isomalt-Based Matrix Pellets in Biorelevant Osmolarity Media.
PHARMACEUTICS, 18 (9). ISSN 1999-4923 (2026)

[thumbnail of pharmaceutics-18-01046.pdf] Szöveg
pharmaceutics-18-01046.pdf - Megjelent verzió

Download (4MB)
Mű típusa: Folyóiratcikk
Szerző azonosítók:
NévORCIDMTMT szerző azonosító
Fleck Christian10107905
Aghrbi Isameddin10084281
Vlahovic Kristina0009-0002-0045-742510087474
Erdő Franciska10044620
Laki András József10029874
Kállai-Szabó Nikolett0000-0002-8164-399310020629
Antal István0000-0002-5434-201X10020626
Lengyel Miléna0000-0001-8865-054X10020628
Folyóirat címe: PHARMACEUTICS
Megjelenés éve: 2026. Szeptember
Kötet: 18
Szám: 9
ISSN: 1999-4923
Intézmény: Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Kar: Információs Technológiai és Bionikai Kar (2013.07.-)
Nyelv: angol
MTMT rekordazonosító: 37465009
DOI azonosító: 10.3390/pharmaceutics18091046
Scopus azonosító: 105052606447
WoS azonosító: 001890673900001
Dátum: 2026. Okt. 20. 08:58
Utolsó módosítás: 2026. Okt. 20. 08:58
URI: https://publikacio.ppke.hu/id/eprint/3863

Actions (login required)

Tétel nézet Tétel nézet